Oversikt over "tine":

Store beger med yoghurt lønner seg ikke

Store beger med yoghurt lønner seg ikke Trodde du det lønte seg å kjøpe store pakker av en matvare? Ikke nødvendigvis. Yoghurt er faktisk dyrere per liter i et stort beger enn dersom du kjøper 4 små porsjonsbegre. Se videoen.