Gjerrigknark.com logotype

Logg inn på Gjerrigknark.com:

Du kan logge inn / registrere bruker trygt og helt gratis på gjerrigknark.com ved å benytte Vipps-innlogging.

Send inn tips:

Har du et tips til meg? Jeg premierer de beste tipsene med flaxlodd!

PS: Vil du være med i tipsekonkurransen kan du oppgi kontaktdetaljer i neste steg.
    Følg på SnapchatFølg på TikTokFølg på InstagramFølg på Pinterest
    Annonse

    Vinn gavekort verdt 20 000 kroner til Dyreparken i Kristiansand

    Drømmer du om en familieferie i Dyreparken? I denne konkurransen (jeg har svarene du trenger!) kan du vinne et gavekort verdt 20 000 kroner som du kan bruke på opphold, inngang til parken og badeland, Kaptein Sabeltann-show, mat osv. NB! Må ha kjøpt vitaminbjørner for å delta.

    Merk at konkurransen er kjøpsbetinget og gjelder for deg som i perioden 23.02.26 til 05.04.2026 har kjøpt vitaminbjørner - på Vitusapotek eller Ditt Apotek.

    Her er svarene du trenger:

    1. Papegøyen elsker farger! Hvilket vitamin er viktig for synet for oss mennesker – så vi også kan se farger klart og tydelig? *Vitamin A
    2. Apen spiser frukt hele dagen. Hvilket vitamin finnes mye i appelsiner og styrker immunforsvaret vårt? *Vitamin C
    3. Krokodillen ligger mye stille i sola. Når vi mennesker får sollys på huden, lager kroppen vår et viktig vitamin. Hvilket? *Vitamin D

    Tilbyder: Orkla
    Vinn gavekort verdt 20 000 kroner til Dyreparken i Kristiansand