Sommersalg er gull verdt

Dersom du er i stemningen for en hyggelig jakttur i sentrum eller på det nærmeste kjøpesenter, kan du virkelig gjøre et kupp eller ti. Det er bare å dra med seg hele familien og sørge for å kjøpe inn det som måtte være nødvendig. Vi bør jo ikke glemme at det er fullt mulig å prute på varene, mange butikkansatte har anledning til å slå av litt eller gi deg noe ekstra når du legger igjen noen kroner i kassa.
Må nok innrømme at denne gjerrigknarken ikke er like ivrig til å besøke alle mulige klesforretninger, ofte er det vel så hyggelig å sitte hjemme i stua og kikke på forskjellige nettbutikker som har gode tilbud.
Selvsagt vil jo også det ta litt tid, men ingenting er hyggeligere enn å få pakker i posten og prøve klær i ro og mak i hjem og stue.
Vi anbefaler å ta en kikk på følgende nettsider som har salg så godt som alltid (men særlig nå som sommeren er på hell):
LinusLotta (for barn):
Forøvrig er det kanskje ingen dum ide å sørge for å ha et kredittkort som gir rabatt på kjøp av klær, det har vi skrevet om i artikkelen som du finner ved å klikke på linken nedenfor.