Du kan logge inn / registrere bruker trygt og helt gratis på gjerrigknark.com ved å benytte Vipps-innlogging.
Har du et tips til meg? Jeg premierer de beste tipsene med flaxlodd!
Dette innlegget er ikke lenger tilgjengelig for visning. Sjekk gjerne ut andre innlegg på forsiden.
Du har kanskje fått med deg at Trumf har lansert Trumf Pay slik at du kan betale med mobilen din? I forbindelse med lanseringen får du 4% Trumf-bonus i hele oktober. Men siden Trumf Visa ikke kan knyttes til Trumf Pay, er det ikke lønnsomt å velge visaløsningen (2% Trumf-bonus) sammenlignet med Trumf Pay (4% Trumf-bonus i oktober) i oktober måned.
Trumf og BankAxept feirer samarbeidet med 4 % Trumf-bonus hele oktober, hver gang du handler med Trumf Pay.
Etter oktober får du fortsatt 1 % ekstra bonus med Trumf Pay - ut året.
Du kan bruke Trumf Pay i alle betjente og selvbetjente kasser hos KIWI, MENY, Joker, SPAR, Jacob’s, Nærbutikken og CC Mat.
- Vi jobber med løsning for å få Trumf Visa i Trumf Pay i løpet av høsten. Når det er klart vil du få en e-post med mer informasjon, heter det i en melding fra Trumf.
Legger man to og to sammen (nesten bokstavelig talt), er det lett å regne ut at det lønner seg mest å benytte Trumf Pay i Trumf-appen - ikke Trumf Visa.

Ingen data...