< >
Annonse:

Store beger med yoghurt lønner seg ikke

Trodde du det lønte seg å kjøpe store pakker av en matvare? Ikke nødvendigvis. Yoghurt er faktisk dyrere per liter i et stort beger enn dersom du kjøper 4 små porsjonsbegre. Se videoen. Trykk her for å besøke »

Du finner andre sparetips på Gjerrigknark.com ved å klikke på besøkslenken nedenfor.