Du kan logge inn / registrere bruker trygt og helt gratis på gjerrigknark.com ved å benytte Vipps-innlogging.
Har du et tips til meg? Jeg premierer de beste tipsene med flaxlodd!
Dette innlegget er ikke lenger tilgjengelig for visning. Sjekk gjerne ut andre innlegg på forsiden.
Følger du med på rabattkupongene som Rema, Meny, Spar og Coop gir til sine kunder? Nå kutter Spar ut sine rabattkuponger som har gitt 40% rabatt på utvalgte varer - men de lover å komme med gratiskuponger istedenfor.
Observante brukere av Spar-appen har kanskje lagt merke til at det ikke har dukket opp kuponger i den etter nyttår. På forespørsel fra en ivrig bruker på Facebook innrømmer Spar Norge at de har avviklet 40%-kupongene fra 1. januar.
- Jeg tror nok det ikke var mange nok som brukte Spar-rabattkupongene, sier Rune Kaino Nikolaisen fra Gjerrigknark.com i en kommentar. I tillegg virket det som om systemet var bygd opp på tilfeldige produkter. - Jeg fikk sjelden opp rabattkupongerpå varer jeg pleier å handle hos Spar, så dermed ble de ikke brukt særlig ofte, sier Nikolaisen. Han kjøper jo ikke varer han ikke har behov for!
For dem som kommer til å savne rabattkupongene, er det i alle fall en trøst å finne. - Vi har erstattet dette med gratiskuponger som kommer med jevne mellomrom på ett produkt fremover. Dette starter i uke 3, avslører Spar i et svar til en Facebook-bruker.

Ingen data...