Konkurranser: Penger og Gavekort
Er du ute etter å vinne hard og kald kapital eller "penger" i form av gavekort? Da er denne kategorien midt i blinken for deg.
- Nyeste
Samler du 300 poeng i Jysk sitt Hagemøbel-spill (enkelt forøvrig!), er du med i trekningen av et gavekort verdt 7000 kroner fra Jysk. Det kåres fem vinnere!
Lyst på en ferie til en verdi av 50 000 kroner og samtidig vinne 500 000 kroner til å slette forbruks- og/eller kredittgjeld? Da bør du delta i denne supre konkurransen!
Har du kanskje bruk for et gavekort verdt 2000 kroner til Rema 1000? Det kan du vinne i denne konkurransen - og attpåtil ett års gratis Fulldata mobilabonnement fra OneCall - verdt 5 988 kr. Begge deler sparer lommeboka di for ganske mye!
Bli med i Returkartonglotteriet! Alle kan delta og vinne: privatpersoner, organisasjoner, skoler, barnehager, idrettslag osv. Hvert kvartal trekkes 30 premier på 10 000 kroner hver, og 1 premie på 100 000 kroner.
I denne ukentlige konkurransen jeg arrangerer selv har du mulighet til å vinne innholdet i handlekurven din fra matbutikken - og to nye vinnere trekkes hver uke. Alt du må gjøre for å delta er å laste opp kvitteringen din fra en handletur på matbutikken.
Hvis du blir medlem i kundeklubben til Bygger'n, er du med i trekningen av gavekort hver måned. Kjekt dersom du har prosjekter på gang i heimen! Som medlem får du forøvrig forskjellige medlemsfordeler.
Denne kategorien har dessverre ikke noe innhold for tiden.